15 Mart 2012 biryaprak.com dayız

15 Mart 2012 biryaprak.com dayız
15 Mart 2012 biryaprak.com dayız

Bu aralar çok yoğunum, bu nedenle web sitemle pek ilgilenemiyorum affınıza sığınırım.

Geçenlerde arkadaşlarla sohbet ediyorduk. Üniversiteyi kazandık, bundan sonraki gelişim safhamız nasıl olacak. Sonra ben arkadaşlara bir dergi mi çıkaralım diye teklifte bulundum. Meğer Hafzullah arkadaşımın 2010dan beri böyle bir projesi varmış. Hatta online bir dergi yapmış ve isim bile hazırlamış (biryaprak.com). O akşam dergimizi hayata geçirmeye karar verdik. Sonrası malum, tek tek arkadaşları ara, kategori hazırla, görev dağılımı vs. 

İlk toplantımız 28 Şubat Salı günü oldu. Ekipteki arkadaşlarla Kampüs kafede mini bir toplantı yaptık. Daha sonra ekipte kimler var, kimler hangi alana yoğunlaşacak ve görev dağılımları…
Ben daha önceki tecrübeme dayanarak dergide söyleşi görevini yapacağımı söyledim. Söyleşi yapmak gerçekten zor. Konu bulmalısın, konu hakkında iyi bir bilgi birikimine sahip olmalısın ve dahası söyleşi yapılacak kişiyi seçeceksin, randevu alacaksın ki, o da kabul edecek mi acaba…

Neyse ki ilk çaldığım kapıdan memnuniyetle teklifim kabul edildi. 15 Mart 2012 de dergimiz çıkacak ve inşallah söyleşimi orada bulacaksınız.

İsterseniz size biraz dergi hakkında bilgi vereyim. Dergimiz online olup internet ortamından çok rahat ulaşacaksınız. Dergimiz içerik bakımından çok zengin olup profesyonel bir dergi olacaktır inşallah. Dergimiz farklı iller ve farklı bölümlerde okuyan genç üniversiteli arkadaşlar tarafından yazılmaktadır. Dergimiz herkese hitap edecek; hiçbir zaman partizanlık ve inançların gölgesinde kalmayacaktır. Siyasi görüşümüzü ve inançlarımızı kendimize saklayıp olabildiğince dergimize objektif bir şekilde yaklaşacağız. Lafı daha fazla uzatmadan ilk dergide buluşmak dileğiyle hoş çakalın.

Unutmayın 15 Mart 2012 de biryaprak.com’da buluşuyoruz…

Kalben selam ve hürmetlerimle…


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *